Nasze oferty

Firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. zajmuje się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA WÓZKA PODNOSZĄCEGO KONTENERY

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • praca na terenie placu składowego (Gdańsk Przeróbka),
  • przygotowywanie kontenerów pod transport (proste prace),
  • praca na 2 zmiany: 7:00-15:00, 15:00-23:00.

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do podjęcia pracy na zewnątrz,
  • rzetelnego podejścia do wykonywania obowiązków,
  • umiejętności pracy w zespole.

Współpracując z nami zyskujesz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@ref-con.pl wraz z numerem referencyjnym w temacie PP/GDY lub nazwą stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”

Bez powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrywać Państwa aplikacji.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni (81-061) przy ul. Hutniczej 7. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.